Politika

Emine Erdoğan'dan "Yaraları tek yürek olarak saracağız" paylaşımı

Emine Erdoğan, depremin yaralarının tek yürek olarak sarılacağını vurgulayarak, "Umuda uzanan elleri hep birlikte tutmaya devam edeceğiz. Yardım çalışmalarında cansiparane bir şekilde emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum." ifadesini kullandı.

Emine Erdoğan'dan
11-02-2023 20:09
Ankara

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, depremin yaralarının tek yürek olarak sarılacağını vurgulayarak, "Umuda uzanan elleri hep birlikte tutmaya devam edeceğiz. Yardım çalışmalarında cansiparane bir şekilde emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum." ifadesini kullandı.

Diyarbakır ve Şanlıurfa'da depremzede vatandaşlarımızın acılarına ortak olduk. İnanıyorum ki, yaraları tek yürek olarak saracağız. Umuda uzanan elleri hep birlikte tutmaya devam edeceğiz.

Yardım çalışmalarında cansiperane bir şekilde emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum. pic.twitter.com/ngi3i1b0RC

— Emine Erdoğan (@EmineErdogan) February 11, 2023

Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Diyarbakır ve Şanlıurfa'da depremden zarar gören vatandaşları ziyaretlerine ilişkin fotoğrafları paylaştı.

Depremzede vatandaşların acılarına ortak olduklarını aktaran Emine Erdoğan, "İnanıyorum ki, yaraları tek yürek olarak saracağız. Umuda uzanan elleri hep birlikte tutmaya devam edeceğiz. Yardım çalışmalarında cansiparane bir şekilde emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum." değerlendirmesinde bulundu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?